ТОВ Градзем

+38-096-205-41-43


Професійні рішення земельних питань.

Главная - Оформлення земельних ділянок в Дніпрі | приватизація землі - Витяг з Держгеокадастру

Витяг з Держгеокадастру


У 2015 році в Україні почав роботу електронний сервіс з отримання витягу з Держгеокадастру . Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку - документ, що підтверджує наявність відомостей про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі і містить дані про площу земельної ділянки, цільове призначення, обмеження у використанні (обмеження - Обтяження), склад земельних угідь і різні інші відомості.

На практиці організації та громадяни отримують витяг з кадастру в деяких випадках:

при реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі, в т.ч. при присвоєнні кадастрового номера;

при здійсненні будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, успадкування і т.і.).

Витяг з Держгеокадастра діє протягом трьох місяців з моменту її видачі, крім витягу про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, яке видається спадкоємцям, і виписки з Державного земельного кадастру, яка видається для підтвердження державної реєстрації ділянки землі або внесення інших відомостей до державного земельного кадастру, які є безстроковими.

Для замовлення витяга з земельного кадастру потрібно зайти на сайт Публічної кадастрової карти і по кадастровому номеру, або по карті знайти свою ділянку і в відкритому вікні зробити замовлення.

витяг из земельного кадастра