ТОВ Градзем

+38-096-205-41-43


Професійні рішення земельних питань.

Главная - Оформлення земельних ділянок в Дніпрі | приватизація землі - Проект відведення землі - землевідведення

Проект відведення землі - землевідведення


Відведення земельної ділянки (землевідведення) на підставі проекту землеустрою проводиться відповідно до законодавства України, а саме:

1. Особа, зацікавлена ​​в одержанні земельної ділянки звертається до Дніпровський міська рада з відповідним клопотанням.

2. З огляду на надані документи на підставі листа замовник отримує графічні матеріали з урахуванням вимог містобудівної документації та містобудівний висновок ГоловАПУ міської ради щодо можливості розміщення об'єкта та відповідності його Генеральним планом міста або зоні забудови.

3. За результатами обробки вищезазначених документів Департамент по роботі з активами (колиш. Департамент корпоративних прав та правового забезпечення) Дніпровського міської ради готує проект рішення міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою (землевідведення).

4. Після отримання дозволу міської ради землевпорядна організація готує технічне завдання на виконання робіт по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

5. Землевпорядна організація розробляє проект землевідведення.

6. Проект відведення проходить експертизу (пілотний проект) для отримання висновку.

7. Розроблений проект землеустрою і файл обміну даними XML передається в Держгеокадастр в м Дніпро Дніпропетровської області, для визначення кадастрового номера земельній ділянці.

8. У разі, якщо проект землеустрою (землевідведення) підлягає обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації, погоджений проект подається до відповідного органу земельних ресурсів для здійснення такої експертизи відповідно до закону.

9. Копії узгодженого проекту землевідведення, завірені печаткою землевпорядної організації, передаються в департамент по роботі з активами Дніпровського міської ради для організації подальших робіт з підготовки проекту рішення міської ради про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність Замовнику.

Підготовка, візування і розгляд проекту рішення здійснюється відповідно до Регламенту міської ради. Для проведення робіт по розробці проекту землевідведення необхідно надати:

1. Лист-клопотання до міської ради.

2. Свідоцтво МВК про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (копія, нотаріально завірена)

3. Свідоцтво Дніпропетровського обласного управління статистики (копія, нотаріально засвідчена)

4. Статут (копія, нотаріально завірена)

5. Картографічний матеріал М 1: 500 з печаткою "Прідатно" і растрову копію топографічного плану М 1: 500 в електронному вигляді (формат tif)

6. Графічні та семантичні дані Державного земельного кадастру (Держгеокадастра)

7. Розрахунок площі, необхідної для обслуговування об'єкта нерухомого майна

8. Документи, що підтверджують право на земельну ділянку (ксерокопія нотаріально завірена) (при наявності).

9. Технічний паспорт (ксерокопія) 10. Довіреність на оформлення документів, паспортні дані особи, якій доручено оформлення документів.