ООО Градзем

+38-096-205-41-43


Профессиональные решения земельных вопросов.

Главная - Новости - Припинено незаконне використання земельної ділянки площею 3,38 га.


Припинено незаконне використання земельної ділянки площею 3,38 га.


Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву прокуратури Амур-Нижньодніпровського району в інтересах держави в особі Дніпропетровської міської ради. Відповідача зобов’язано звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 3,38 га, розташовану по пр. Воронцова в м. Дніпропетровську.


  Підприємством-орендарем не було укладено нотаріально посвідченого договору оренди зазначеної ділянки та не забезпечено його державну реєстрацію, через що він втратив свою юридичну силу. Не зважаючи на це підприємство продовжувало незаконно використовувати дану ділянку під розміщення автостоянки та ринку будівельних матеріалів.
Незаконні дії припинено лише після втручання прокуратури.
Прокуратурою Амур-Нижньодніпровського району направлено до суду кримінальну справу, порушену проти директора зазначеного підприємства за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.1 ст.382 та ч.1 ст.197-1 КК України (зловживання службовим становищем та самовільне зайняття земельної ділянки), яка знаходиться в провадженні суду.
В ході розслідування даної кримінальної справи з метою реального відшкодування збитків на все майно обвинуваченого накладено арешт та заявлено цивільний позов у кримінальній справі про стягнення понад 1,6 мільйонів гривень збитків.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської областіПонравилось? Поделись с другими: