ООО Градзем

+38-096-205-41-43


Профессиональные решения земельных вопросов.

Главная - Новости - У Дніпропетровській області створена перша громадська платформа по впровадженню земельної реформи.


У Дніпропетровській області створена перша громадська платформа по впровадженню земельної реформи.


 В Громадській платформі планують об'єднати прихильників і супротивників земельної реформи, які розуміють, що реформа неминуча і хочуть спільно створити ефективний механізм мінімізації ризиків для різних груп населення під час проведення реформи.  


Протягом грудня березня 2011-2012 в Дніпропетровську відбулося 3 мозкових штурму, на яких вишикувалася концепція платформи і складу ініціативної групи. 15 березня було підписано Меморандум між Дніпропетровською обласною радою та представниками ініціативної групи про створення Громадянської платформи.

"Ситуація із земельною реформою точно така ж, як з усіма іншими реформами, - говорить директор центру МЦПД Віра Нанівська. - По-перше, вона обов'язково потрібна. По-друге, успіх реформи залежить від наявності точного плану і правильного розуміння цього плану з тими, хто виконує цю реформу, так і тими, кого вона торкнеться. Очевидно, що найбільшим ризиком для реформи є недостатній рівень інформованості населення".

Громадянська платформа допоможе отримати актуальні зауваження і пропозиції від цільової аудиторії; детально проаналізувати цю інформацію, використовувати кращий досвід і практики в цій сфері, у тому числі і міжнародних.

Каталізатором процесу стане послідовний моніторинг з боку громадськості і влади за ходом перетворень та оперативне реагування на ускладнення.

За матеріалами dnepr.infoПонравилось? Поделись с другими: